- -50,00 €

420,83 € bez DPH
Odkaz: https://www.rawood.sk/bushcraft_T4.html
Táto limitovaná edícia brúskyTORMEK T-4 je je veľmi výhodnou ponukou s veľkou pridanou hodnotou predovšetkým pre zákazníkov zameraných na lov a pobyt v prírode.
Brúska je úplne totožná s modelom T-4 ,akurát farba skeletu brúsky nie je modrá, ale vo farbe loveckej zelenej.
Súčasťou zvýhodneného balenia je prípravok pre brúsenie krátkych nožov SVM-45, prípravok na sekery SVA-170.
V štandardnej výbave brúsky TORMEK T-4 je kameň pre úpravu zrnitosti SP-650, mierka pre nastavenie uhla WM-200, brúsna pasta PA-70, príručka TORMEK pre ostrenie a inštruktážne DVD(AJ)vrátane slovenske návodu pre obsluhu.
S týmto zariadením môžete ostriť všetky typy nožov vrátane kuchynských a sekery. Následne ak chcete brúsiť aj ine nástroje, tato brúska može používať všetky prípravky spoločnosti TORMEK plnohodnotne.
Táto limitovaná edícia brúsky TORMEK T-4 bushcraft je k dispozícií na vybraných trhoch vrátane Slovenskej republiky.
Dodávané príslušenstvo v cene:
949,92 € bez DPH