• -33,00 €
TORMEK T-2
search
  • TORMEK T-2
  • TORMEK T-2
  • TORMEK T-2
  • TORMEK T-2
  • TORMEK T-2

Brúska TORMEK T-2 739248500046

927,00 €
894,00 €   s DPH Ušetríte 33,00 €

745,00 €   bez DPH

Dodané do 2 dní

Brúska Tormek T-2 bola špeciálne vyvinutá pre ostrenie nožov tak, aby spĺňala požiadavky profesionálov na ostrosť nožov a jednoduchú obsluhu.Využitie je v gastronómii a všade tam, kde sú potrebné ostré nože.
Tento koncept je ďalším vývojom diamantového kotúča, ktorý v kombinácií s inovatívnym prípravkom(patentované) umožňuje plnú kontrolu pri ostrení.

https://www.rawood.sk/bruska_T2.html

Množstvo
Posledné kusy na sklade

Výrobca brúsnych systémov Tormek zo Švédska využil svoje viac ako 40 ročné skúsenosti s ostrením nástrojov a vyvinul nový brúsny systém pre ostrenie nožov. Brúska Tormek T-2 bola špeciálne vyvinutá pre ostrenie nožov tak, aby spĺňala požiadavky profesionálov na ostrosť nožov a jednoduchú obsluhu. Ostré nože budú vždy, keď ich potrebujete. Za krátky čas je veľmi jednoduché naostriť nože s velkou ostrosťou. Využitie je v gastronómii a všade tam, kde sú potrebné ostré nože.
S brúskou TORMEK T-2 získate profesionálne naostrené nože a kvalitnú údržbu. Tento koncept je ďalším vývojom diamantového kotúča, ktorý v kombinácií s inovatívnym prípravkom(patentované) umožňuje plnú kontrolu pri ostrení.

Skelet stroja je z tvrdeného ABS plastu a hlava stroja je zo zinkovej zliatiny, v ktorej je uložený hriadeľ stroja. Motor je bezúdržbový a životnoť je 10.000 pracovných hodín.
S brúskou T-2 je možné pracovať 30 minút trvalo a potom je potrebné taký istý čas nechať stroj oddýchnuť, aby zbytočne nedošlo k preťaženiu motora.
Záruka na zariadenie je 7 rokov a pri profesionálnom využití 1 rok podľa obchodného zákonníka.

Výhody:

- rýchle a jednoduché nastavenie
- profesionálne ostrenie
- vždy udržiavaný nastavený uhol pri ostrení
- diamantový kotúč - pre vyššiu ostrosť
- lapovacie koleso - na leštenie
- plná kontrola užívateľa pri ostrení nožov
- rýchle ostrenie, stačí jedna minúta
- tichý chod 

https://www.rawood.sk/bruska_T2.html

T-2
1 ks.

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.