profesinalne pilove kotuce

Profesionálne pilové kotuče MAKITA

profesinalne pilove kotuce

Podkategórie

 • Kotúče pre kotúčové píly

  Profesionálne pilové kotúče zn.MAKITA do kotúčových píl.

 • Pokosové a stolné píly

  Komplexný výber pílových kotúčov pre všetky značky a modely pokosových píl a ponorných píl vrátane akku píl. Bohatý výber veľkostí od 190 mm–305 mm a počtu zubov od 24 do 100 pokrýva možnosti použitia od hrubých rezov až po prácu so zvlášť jemnou povrchovou úpravou. Tvrdené a vystužené kotúče absorbujú rázy a zostávajú ploché a rovné. Úzka rezná špára s menším množstvom odpadu.

 • Kotúče pre akku píly

  Ušlachtilé pílové kotúče vyrobené špeciálne pre AKKU píly. Ponúkame kotúče na rezanie dreva pomocou všetkých modelov AKKU kotúčových píl v kvalite fi rmy Makita. Ultratenké, perfektne vystužené oceľové kotúče pre rovné vedenie. Predlžuje výdrž batérií. Presne brúsené z prvotriedneho karbidu pre ľahšie, hladšie rezy a dlhú životnosť. Usporiadanie zubov odpovedá zvláštnym požiadavkam na rezanie.

 • Špeciály pre akku píly - špeciálne zapustené hroty

  Kotúče so zapustenými hrotmi, alebo „hlbokými zubmi“ sú navrhnuté tak, aby vyhovovali pílam Makita i iných výrobcov. Sú to veľmi pevné kotúče odolné proti opotrebovaniu.
  Ľahko si poradí s „hrčovitým“ drevom a ani rezanie dreva s klincami alebo skrutkami jeho zuby nepoškodí. Sú obzvlášť vhodné pre použitie na stavebné drevo a demolačné práce. Rezanie klincov a „hŕč“. Extrémne pevný a odolný proti opotrebeniu. Dlhšia životnosť a zvýšená produktivita.

 • Kotúče na hliník pre pokosové a stolné píly

  Rada kotúčov pre ručné, pokosové a stolné píly s vynikujúcim rezným výkonom pre hliník, meď, mosadz, bronz a iné farebné kovy. Kotúče sú vhodné aj k práci s plastmi a laminovaným drevom. Pri rezaní farebných kovov je treba na hroty používať mazivo, aby sa v drážkach kotúča nehromadili triesky. -Presne vystužené kotúče pre plochšie a rovnejšie rezy -Vynikajúca kvalita rezu farebných kovových materiálov -Špičkový výkon pri laminátových podlahových materiáloch Perfektný profil Zuby so špeciálnym profilom pre farebné kovy Málo triesok Pri použití na laminátové podlahové materiály vytvára málo triesok a odštiepkov.

Počet produktov: 15

Zobrazené produkty: 1-15 z 15 položiek

Aktívne filtre