Brusný systém na nože KAZAK PRO
search

Brusný systém na nože KAZAK PRO

372,00 €   s DPH

310,00 €   bez DPH

Brúsny systém KAZACHOK je určený pre brúsenie kuchynských, loveckých i zatváracích nožov pod definovaným uhlom.Otočná hlava umožňuje brúdenie noža bez prepínánia. Oproti verzii UBR je otočná hlava snímateľná, môžete teda používať jednu pre malé nože s inštalovaným U adaptérom a druhú pre veľké nože. Uhol brúsenia je plynule nastaviteľný pomocou mechanizmu zdvíhania na stĺpiku.

 

Množstvo

  • Brúsny systém KAZACHOK je určený pre brúsenie kuchynských, loveckých i zatváracích nožov pod definovaným uhlom.
  • Otočná hlava umožňuje brúdenie noža bez prepínánia. Oproti verzii UBR je otočná hlava snímateľná, môžete teda používať jednu pre malé nože s inštalovaným U adaptérom a druhú pre veľké nože.
  • Prehodenie otočnej hlavy je záležitosťou chvilky. Uhol brúsenia je plynule nastaviteľný pomocou mechanizmu zdvíhania na stĺpiku.
  • Célá jednotka je sklopná, môžete si ju nastaviť do polohy, ktorá Vám najviac vyhovuje. Toto zariadenie je vybavené indikáciou nastaveného uhla. Pozdĺžny posuv brúsenia  je možné vymedziť dorazmi. Vo výbave je magnetická doštička pre gravitačný uhlomer, taktiež  imbusový kľúč a C zverka pre uchytenie k pracovnej doske. 

Brúsne kamene nie sú súčásťou výbavy a dokupujú sa samostatne.

KAZAK
KAZAK PRO

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.