UMDS II Kombinovaný stroj

Nový produkt

Zrovnávačka, Hrúbkovačka, Čelná brúska,  Motor: 1,5kW (400V)

Viac detailov

do 14 dní

1 450,00 € s DPH

1 208,33 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Odkaz pre podrobne info: http://www.drevostroje.sk/umds-wmaster.html

V poradí už tretia generácia kombinovaného drevoobrábacieho stroja zlučuje funkčné a estetické vylepšenia. Za touto radikálnou zmenou stojí neutíchajúci záujem uživateľov o tento druh stroja. Zásadnou zmenou oproti pôvodnému prevedeniu je osadenie agregátu stroja do stojana kazetového typu, tak ako ho poznáte u našich výrobkov profesionálnej rady WMASTER. To so sebou prináša zvýšenie pracovnej plochy o 40 mm, čo se kladne odráža hlavne v komforte obsluhy, lepšej ochrane motora pred usadzovaním pilín a prachu a v neposlednej rade lepšej stabilite stroja. Novinkou sú i vylepšené prídavné zariadenia. Dlabacie zariadenie je teraz vybavené kolmým dorazom pre dlabanie z čela. Pri jeho nastavení do správnej polohy máte vždy zaručenú kolmosť vŕtaných dier. U pilového adaptéra zaznamenáte inovácie u vodiacich pravítok. Či už sa jedná o pozdĺžne, alebo priečne uhlové pravítko, vždy máte perfektné vedenie do rezu. Prevedenie stroja v obľúbenej antracitovej farbe je dalším z bonusov. Pretože vieme z čoho a ako vyrábame, dovolili sme si poskytnout Vám predlženú záruku v dĺžke trvania troch rokov od dátumu predaja. 


Niektoré vlastnosti si stroj samozrejme zachoval. Jedná sa hlavne o univerzálnosť použitia, kvalitu použitých materiálov, priestorovú nenáročnosť a trvalú užitočnú hodnotu.

Základné prevedenie stroja sa skladá zo zrovnávačky, preťahovačky a čelnej brúsky. Agregát stroja je osadený trojfázovým motorom o výkone 1,5 kW. Na zaklade žiadosti zákazníka môžeme stroj osadiť motorom jednofázovým s rovnakým výkonom. Stojan stroja má vo svojej spodnej části rektifikačné nožičky, ktoré môžete ľahko zameniť za pojazdové kolečka. To je zvlášť vhodné v malých priestoroch, kde potrebujete stroj často premiestňovať.

Podávacie válce pretahovačky automaticky posúvajú materiál. O ich pohon sa stará dômyselný prevodový systém odvodený od pohonu brúsneho kolesa. Ten je zprevodovaný do rýchlosti 6 m/min. Válce sa automaticky prizpôsobujú hrúbke hobľovaného materiálu.

Horné stoly zrovnávačky umožňujú zrovnávánie materiálu pozdĺž vodiaceho pravítka, ktoré je úhlovo nastavitelné. Vďaka tomu môžete behom okamžiku zrážať hrany pod uhlom 45°. Dlhšie fošny je vhodné podoprieť pomocnými podpernými válčekmi.

Kotúč brúsky má priemer 270 mm a je vhodný pre finálne brúsenie dreva. Na výber je niekoľko brúsnych papierov rôznej zrnitosti, ktoré sa pripevňujú pomocou suchého zipsu. Vďaka tomu môžete používať brúsne papiere  potrebnej zrnitosti. Novinkou v sortimente je sklopný stolček brúsky, ktorý umožňuje pozdĺžné brúsenie rezov pod úhlom, a to až do 45°.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

UMDS II Kombinovaný stroj

UMDS II Kombinovaný stroj

Zrovnávačka, Hrúbkovačka, Čelná brúska,  Motor: 1,5kW (400V)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop