Pripravili sme pre Vás nový "SHOWROOM"

Naša spoločnosť RAWOOD, s.r.o. s obchodným zastúpením spoločnosti TORMEK pre SR pre Vás pripravila nové možnosti pre prezentáciu produktov spoločnosti TORMEK.

V našom novom showroome si možete sami vyskúšať prácu s TORMEKom a prípravkami pre brúsenie rôznych nástrojov. Všetky produkty od spoločnosti TORMEK držíme na sklade a taktiež predvádzacie stroje a prípravky. Náš predvádzací technik Vám bude plne k dispozícií a zaškolí Vás ako správne používať výrobky zn.TORMEK. Veríme, že touto možnosťou skvalitníme Vašu prácu s TORMEKom a taktiež poradíme pri výbere tovaru, pre Vaše podmienky.

Ponúkame pre Vás aj predvádzacie akcie u Vás doma alebo vo Vašej firme našim technikom. Stači nás kontaktovať na tel.č. 0904 453 944 alebo na email tormek@tormek.sk a dohodnúť si termín. Po dohode k Vám príde technik na území SR s predvádzacím strojom a prípravkami, ktoré budete chcieť používať pre brúsenie Vašich nástrojov. Táto možnosť nieje nijako spoplatňovaná a záväzná. Táto akcia je výlučné orientovaná pre prezentáciu zariadení TORMEK a oboznámenie potencionálnych zákazníkov o ich možnostiach a správnosti brúsenia a ostrenia nástrojov.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop